raamatukoi
 
 
   AVALEHT    INFO    OSTUKORV    KASSA  

SOODUS

uued
antikvariaat
menukid
sarjad
suva
kirjastused
tagasiside


Raamatukoi antikvariaat Harju tn 1, Tallinn

Raamatukoi antikvariaat Voorimehe tn 9, Tallinn

 

Mõned ei tahtnudki
 
Tallinna Noored Tegijad
Mõned ei tahtnudki

296-leheküljeline tavaformaadis ja kõvas köites kogumik

Kupar 2000

Raamat on läbi müüdud
 

TUTVUSTUS
 
Tallinna noorkirjanike luule- ja proosakogumik. Tallinna Noored Tegijad on Siuts, Hedda Maurer, Raili Ilves, Neeme Põder, Mihkel Bravat, Jana Lepik, Ivar Sild, Marie Myrk, Marko Kivimäe, Wimberg, Jürgen Rooste, Helen Sandström.
TNT endatutvustus:
TNT on Tallinna nooremat kirjanikkonda siduv manifestitu organisatsioonilaadne ühendus. Kooslusele pandi alus 14. märtsil 1998, kui toimus «Noorte suleseppade sidumine» Tallinna Kirjanike majas. Kogum organiseerus ja hakkas täies eneseteadvuses pihta kooskäimiste ja üritustega. 19. septembrist 1998 on ühenduse nimeks Tallinna Noored Tegijad (TNT).
TNT-l puuduvad ühised loomingupõhimõtted ja maailmavaatelised tõekspidamised. Tegu on üksteisest täiesti erinevate loojaisiksuste liiduga. Impressionistlikust mõtteluulest vasakpoolse rahvusluse ja proletaarse sotsiaalsuseni, julgest homo- ja heteroerootikast piinlikpuhta ja häbeliku religioossuseni, heiastusest ja psühhedeeliast agitatsiooni ja lasupropagandani, ajaviiteproosast käsulaudadeni -- see on TNT, kaootiline mitmekesisus, mis ei killusta vaid ühendab.
Kordasaadetu hulgas on arvukalt kirjandusõhtuid («Väikesed nukud», «Nägu», «Mõned ei tahtnudki», «Jazz lahti, luule kinni, luule lahti, jazz kinni», «Tuvi on vihane», «Saja aasta pärast mais» jt.) ja publitseeritud teoseid.
TNT-le annab kvaliteedi nii tõsiseltvõetavus kui kerglus. TNT pole toode, vaid isiksuste ja kunsti areng või taandareng.


Kujundanud Tiina Tammetalu
Fotod Tiina Tammetalu
 
Mõõdud: 135 × 222 mm
ISBN: 9985612299
 

Veel samal teemal:
eesti luule
eesti novellid ja jutud

Täna müügil:
19563 uut ja 28196 kasutatud raamatut
 
   
  Raamatukoi   E-post: info@raamatukoi.ee   Infotelefon: 6 83 77 10 (E-R 9-17)
Tallinnas
kasutatud raamatute kauplus Harju 1 avatud E-R 10-19, LP 10-17
kasutatud vinüülplaatide kauplus Voorimehe 9 avatud E-R 12:30-18, L 12:30-17, P suletud
© Kuutõrvaja OÜ 1998-2019