raamatukoi
 
 
   AVALEHT    INFO    OSTUKORV    KASSA  

SOODUS

uued
antikvariaat
menukid
sarjad
suva
kirjastused
tagasiside


Raamatukoi antikvariaat Harju tn 1, Tallinn

Raamatukoi antikvariaat Voorimehe tn 9, Tallinn

 

Valguslapse ema päevik
 
Adeline V. Amaryllis
Valguslapse ema päevik

376-leheküljeline tavaformaadis ja kõvas köites raamat

Blessed Generations 2018

Raamat on läbi müüdud
 

TUTVUSTUS
 
Indigo-, kristall- ja vikerkaarelapsed on sillutanud tee uutele tulijatele. Viimastel aastatel on hakanud Maale kehastuma väga kõrgetest dimensioonidest ülivõimetega lapsed – aktiveeritud teadlikkusega uue ajastu lapsed, kuldse energiaga vertikaallapsed ning meisterlapsed. Maale inimesena kehastudes toovad nad emale tihti täiesti teistsuguse lapseootuse ja tervele perele traditsioonilisest erineva lastekasvatuskogemuse. Nende saabumine tähendab ema ja kõikide teiste pereliikmete jaoks ärkamist, puhastumist ja tõelist transformatsiooni.

Valguslaste areng ja kasvatusviis ei sarnane klassikalistele vanadele meetoditele. Lastevanematele on selliste laste toetamine väljakutse, kuid proovilepanek ka iseendas – sirguda teadlikuks meistriks. Fantastilised, eriliste võimetega valguslapsed vajavad ilmaletulekuks teadlikku rasedust ja sünnitust ning sirgumiseks täiesti uut, puhast, loomingulist, toetavat ja turvalist keskkonda, mis tähendab, et kõiki valdkondi nende kasvatamisel tuleb kohandada ja uuendada. Tihti vajavad vanemad julgustust selles, kuidas paremini toimida, eriti kui otsustatakse katkestada vanade raamivate ja piiravate kasvatusviiside ahel.

Noor ema jutustab oma kardinaalsest elumuutusest pärast valguslapse saabumist ultrakõrgest sagedusest. Sealjuures jagab ta läbielamisi ootamatute dokumentaalsete juhtumite kohta – paranormaalsete nähtuste aktiveerumistest, kontaktidest maaväliste rassidega, kõnelustest vaimolenditega, külastustest ja katsumustest erinevate jõudude või eeterlike olenditega.

Teekond algajast õpipoisist valgusmeistriks saamiseni – see ei kätke ainult kooskasvamist õpetajatest valguslastega ega too kaasa ainult moodsaid uue ajastu laste «kasvatusprobleeme». Lugeja kaasatakse teekonnale täis põnevaid seikasid lapseootuse ajast ja lapse sirgumise erinevatest etappidest. Selle kirju teekonna saatel käsitletakse ülitundlike ja empaatiliste uue ajastu laste kasvatamisega seotud valusid ja võlusid, kuid tõmmatakse kõrvale ka saladusloorid nähtamatu maailma eest, valgustades Universumi energiate, planeet Maa ning Inimese tõelise olemuse sügavamaid kihte. Jutustus, mis mõeldud väga avatud lugejatele.

Ka Sinu peres võib juba sirguda või oodata kehastumist võimetega valguslaps. Kas tunned ta ära?


 
Mõõdud: 160 × 220 mm
ISBN: 9789949885183
 

Veel samal teemal:
laste kasvatamine
esoteerika
eneseabi

Täna müügil:
20623 uut ja 27964 kasutatud raamatut
 
   
  Raamatukoi   E-post: info@raamatukoi.ee   Infotelefon: 6 83 77 10 (E-R 9-17)
Tallinnas
kasutatud raamatute kauplus Harju 1 avatud E-R 10-19, LP 10-17
kasutatud vinüülplaatide kauplus Voorimehe 9 avatud E-R 12:30-18, L 12:30-17, P suletud
© Kuutõrvaja OÜ 1998-2019