raamatukoi
 
 
   AVALEHT    INFO    OSTUKORV    KASSA  

SOODUS

uued
antikvariaat
menukid
sarjad
suva
kirjastused
tagasiside


Raamatukoi antikvariaat Harju tn 1, Tallinn

Raamatukoi antikvariaat Voorimehe tn 9, Tallinn

 

Äksi nõiast Kirna Hundini
 
Ingvar Luhaäär
Äksi nõiast Kirna Hundini
50 aastat Eesti vaimseid maastikke Ingvar Luhaääre meenutustes. Gunnar Aarma. Vigala Sass. Dr. Luule Viilma. Kaika Laine. Dr. Viljo Viljasoo

155-leheküljeline tavaformaadis ja pehmes köites raamat

Intuitiivteaduste kool 2015

Raamat on läbi müüdud
 

TUTVUSTUS
 
Raamatus on autori meenutused 60-ndatest aastatest tänapäevani kohtumistest erinevate Eesti tervendajatega. Lisaks on raamatus katked vestlustest ja intervjuudest erinevate Eesti teadjameeste ja rahvaravitsejatega.

«Kui Reits, turuprohvet, hoiatas Pätsi ja Laidoneri häda eest, siis nad naersid ta välja. /.../ See oli 30-ndate aastate lõpul. Turuprohvetil oli õigus, tema ennustused on kõik täide läinud. Meil on ajalooline kogemus selle kohta, et president ja kaitseväe juhataja eksisid, aga turuprohvetil oli õigus. Kas me oleme sellest järeldusi teinud? – Ei ole. Kõik kordub jälle. Sellesama prohveti viimane ennustus on veel täide minemata. Ta ennustas kõik ette: Eesti riik hukkub. Pätsile ütles: «Sind viiakse siit ära». Laidonerile ütles: «Sind viiakse siit ära». Eesti riik on 50 aastat vene käpa all ja siis saab ühe hingamise aja ja annab ise kõik käest ära. Viimane ütelus oli: «Leedulased jäävad alles, aga eesti rahvas pillatakse mööda maailma laiali.» Kas praegu ei ole see olukord juba ähvardavalt käes? Üks kummaline peibutus – kui meid Euroopa Liitu aeti, oli ju see: «Noored saavad ju Eestist ära minna!...» Mõelge, milline suurepärane perspektiiv! – Sa saad Eestist ära minna!... See on ju jabur! Peaksime tundma: Eesti on nii hea paik, et siit ei taha keegi ära minna. No kujutage ette milline perspektiiv: Võite siit ära minna!... Pillame rahva ruttu laiali! Kas me nii vihkame oma kodumaad? Kas me nii vihkame iseennast!... Äraminemine ja ärasaamine on elueesmärk!... Mingisugune paradiisi pääsemine. ...»
Einar Laigna


 
Mõõdud: 147 × 210 mm
ISBN: 9789949494200
 

Veel samal teemal:
muud elulood ja memuaarid
esoteerika

Täna müügil:
19433 uut ja 27578 kasutatud raamatut
 
   
  Raamatukoi   E-post: info@raamatukoi.ee   Infotelefon: 6 83 77 10 (E-R 9-17)
Tallinnas
kasutatud raamatute kauplus Harju 1 avatud E-R 10-19, LP 10-17
kasutatud vinüülplaatide kauplus Voorimehe 9 avatud E-R 12:30-18, L 12:30-17, P suletud
© Kuutõrvaja OÜ 1998-2018