raamatukoi
 
 
   AVALEHT    INFO    OSTUKORV    KASSA  

SOODUS

uued
antikvariaat
menukid
sarjad
suva
kirjastused
tagasiside


Raamatukoi antikvariaat Harju tn 1, Tallinn

Raamatukoi antikvariaat Voorimehe tn 9, Tallinn

 

Kukeaabitsa õpetajaraamat
 
Anne Uusen
Kukeaabitsa õpetajaraamat

143-leheküljeline suures formaadis ning spiraalköites raamat

TEA Kirjastus 2008

Raamat on läbi müüdud
 

TUTVUSTUS
 
Raamat on mõeldud vanema rühma õpetajale teematervikute koostamise ja läbiviimise abivahendiks. Kogu väljapakutu – alates teemadest ja lõpetades õppetegevustega – on soovituslik. Õpetaja saab tegevusi lisada, kohandada, ära jätta ja asendada, ikka vastavalt oma õpilaste arengule ja huvidele ning iseenda soovidele ja vajadustele, lähtudes lasteaia õppetöö korraldamise üldistest põhimõtetest (mängulisus, loomingulisus, elulisus, tegevuslikkus jne). Kõnealune käsiraamat aitab sobitada «Kukeaabitsa» sarja nende teemadega ning kergendada õpetaja tööd.

Iga nädala jaoks on tööraamatus kaks paarislehekülge, mille keskosas on näha selle nädala teemaga sobivad aabitsa ja töövihikute leheküljed.
Iga nädala juures on kirjas järjekorranumber ja teema ning keskne õpisisu.
Lisatud on ettelugemiseks sobilikud jutud ja luuletused, mis on võetud TEA Kirjastuses viimasel kahel aastal väljaantud lasteraamatutest.
Alustatakse sageli asjakohase jutu või luuletuse ettelugemisega või kuulamisel põhineva tegevusega, jätkatakse jutust eakohase info leidmise ja jutu- või teemakohase arutlusega jne.
Tegevused on esmalt liigitatud vastavalt sellele, milline on peamine informatsiooni vastuvõtmise või edastamise vahend, ehk nad põhinevad kuulamisel, rääkimisel ja vaatlemisel, kirjutamisel ja lugemisel (s.t otseselt kirjutamis- ja lugemisvalmidust edendaval tegevusel) ning käelisel tegevusel. Seejärel on märgitud, millise aineala õpisisu tuleb tegevuses kõige selgemalt esile. Aineteks on emakeel (EK), matemaatika (M) ja loodus (L).
Õppetöö kavandamisel tuleb alati arvestada ka päevakajaliste sündmuste ja teemadega ning siin väljapakutusse tuleb teha vastavad muudatused.
Joonistamisvihik on mõeldud eelkõige noorematele lastele ja seetõttu ei ole käsiraamatus sellekohaseid viiteid antud. Kirjatehnika vihiku vasakpoolsed leheküljed ei ole mõeldud koolieelikutele. Neid võib lasta teha vastavalt vajadusele või kui laps ise soovib, kas või n-ö vabal ajal.


Kujundanud Urmas Sirp
Kaanekujundus Kalev Tomingas
 
Mõõdud: 212 × 297 mm
ISBN: 9789985718063
 

Veel samal teemal:
metoodika, pedagoogika

Täna müügil:
20030 uut ja 28273 kasutatud raamatut
 
   
  Raamatukoi   E-post: info@raamatukoi.ee   Infotelefon: 6 83 77 10 (E-R 9-17)
Tallinnas
kasutatud raamatute kauplus Harju 1 avatud E-R 10-19, LP 10-17
kasutatud vinüülplaatide kauplus Voorimehe 9 avatud E-R 12:30-18, L 12:30-17, P suletud
© Kuutõrvaja OÜ 1998-2019