raamatukoi
 
 
   AVALEHT    INFO    OSTUKORV    KASSA  

kkk
otsimine
ostmine
tasumine
saatmine
raamatukoi
kauplused
kirjastajale
ostame
tagasiside


Raamatukoi antikvariaat Harju tn 1, Tallinn

Raamatukoi Grammofon Voorimehe tn 9, Tallinn

 

Üldinfo

Kõigepealt vastus neile, kes soovivad infot saatmiskulu kohta, see on Eesti piires 1.50 eurot Smartpostiga või 4.90 eurot DPD kullerteenusega ühe saadetise kohta.

Raamatukoi internetipood on mugav ja turvaline ostukoht, kus rahuldada oma raamatuhuvi. Alates 1998. aasta detsembrist oleme avatud kõigile võrgukasutajaile.

Raamatukoi areneb pidevalt, meie eesmärgiks on võimalikult mugav ja funktsionaalne ostukeskkond, mis peab oma parimaid võimalusi ära kasutades näitama, et internetipood on selgelt eripäraste eelistega võrreldes tavalise linnatänava poe või postkasti topitava kaubakataloogiga. Selgus, lihtsus, otsitava kiire leidmine nii kaubariiulitel kui ostu vormistamisel on peamised internetipoodi iseloomustavad märksõnad. Üldiselt - see on sinu aeg ja närvirakud, mida Raamatukoi sulle säästab.

Pakkudes pea kõikide Eesti raamatukirjastajate väljaandeid, on Raamatukoi suurim mitte üksnes teiste internetipoodidega võrreldes, vaid võrdväärne alternatiiv ka kõigile "pärispoodidele".

Raamatukoist ostmine on turvaline.

  1. Kliendi isiku- ja muid andmeid ei avalda me kolmandatele isikutele ja neid kasutakse vaid tellimuse täitmiseks. Teie e-posti aadressi ja telefoninumbrit kasutame vaid tellimusega seotud probleemide lahendamiseks. E-postkasti saadame Raamatukoi uudiseid vaid teie eelneval loal.
  2. Raamatukoi garanteerib tellitud ja makstud kauba jõudmise kliendi kätte. Kui tellimuse täitmisel tekib mingil põhjusel viivitus, siis teatame sellest kliendile e-posti või telefoniga. Praakkauba vahetab Raamatukoi välja, postikulud on sel juhul meie kanda.
  3. Kliendil on õigus Raamatukoi kodulehel tehtud ostust taganeda 14 päeva jooksul peale kauba kättesaamist.

Kõikvõimalikud küsimused on oodatud aadressil raamatukoi [ätt] raamatukoi.ee
Ostu- ja tehniline abi telefonil (0) 6 83 77 10

Mõnusat seiklemist meie riiulite vahel!

Täna müügil:
17383 uut ja 26249 kasutatud raamatut
 
   
  Raamatukoi   E-post: info@raamatukoi.ee   Infotelefon: 6 83 77 10 (E-R 9-17)
Tallinnas
kasutatud raamatute kauplus Harju 1 avatud E-R 10-19, LP 10-17
kasutatud vinüülplaatide kauplus Voorimehe 9 avatud E-R 12-18, L 12-17, P suletud
© Kuutõrvaja OÜ 1998-2017