raamatukoi
         
 
   AVALEHT    INFO    OSTUKORV    KASSA  

SOODUS

uued
antikvariaat
menukid
sarjad
suva
kirjastused
tagasiside


Raamatukoi antikvariaat Harju tn 1, Tallinn

Raamatukoi antikvariaat Voorimehe tn 9, Tallinn

 

Klouni maski taga
 
Conny Larsson
Klouni maski taga

Rootsi keelest tõlkinud Ermes Jaas, Birgit Neider ja Astra Veelmaa

212-leheküljeline tavaformaadis ja pehmes köites raamat

Valge Laev 2007

Saame teele panna 3-4 päeva jooksul
 

Hind 116.00 / € 7.41 Ostukorvi
TUTVUSTUS
 
Conny Larsson on mõtlusõpetaja. Ta elab praegu Küprosel ning annab jooga- ja mõtlustunde vastavalt Šankaratšarja koolkonna traditsioonile, mida õppis Indias.
Autoril on väga seiklusrikas elukäik, muuhulgas oli ta pikka aega Maharishi ja seejärel Sai Baba usaldusisik. Need aastad ei sisaldanud üksnes enesetäiendamist vaimuvallas. Nüüd saab lugeja teada ka pühameeste taunimisväärt külgedest.
Conny on kehastanud klouni nii teatrilaval kui ka elus. Tema jutustatud äpardused ja saavutused toovad ikka ja jälle esile midagi naljakat. Isegi kui see on olnud naer läbi pisarate.
Conny elu on olnud pidev püüdlemine lapsepõlves kogetud valguse poole, mille tulemuseks on tõdemus, et väljaspool iseennast otsitav guru või jumala kuju ei saa olla ülemuslik. Taevasena kirjeldatud elamused on peidus igaühe enda sees.


Kaanekujundus Thomas Scheileke ja Kristel R. Sitz
 
Mõõdud: 146 × 207 mm
ISBN: 9949139163
 

Veel samal teemal:
esoteerika

Täna müügil:
17633 uut ja 16323 kasutatud raamatut
 
   
  Raamatukoi   E-post: raamatukoi@raamatukoi.ee   Infotelefon: 6 83 77 10
Tallinnas
kasutatud raamatute kauplus Harju 1 avatud E-R 10-19, L 10-17, P suletud
kasutatud raamatute kauplus Voorimehe 9 avatud E-R 11-18, L 11-17, P suletud
© Kuutõrvaja OÜ 1998-2010